Pranie wykładzin

Pranie wykładzin Warszawa Żoliborz, Błonie

W obiektach prywatnych takich jak: apartamenty, mieszkania oraz domy, w obiektach komercyjnych takich jak: biura, czy hotele, w obiektach użyteczności publicznej takich jak urzędy i przedszkola oraz wielu innych wykładziny dywanowe zajmują przeważnie całą dostępną powierzchnię podłogi. Wielokrotnie w ciągu dnia może się po nich poruszać bardzo wielu różnych ludzi oraz zwierząt: rodzice podczas wspólnych zabaw z dziećmi albo z futrzanymi domowymi pupilami (np. psami, kotami), pracownicy firm lub instytucji podczas wykonywania codziennych obowiązków, klienci i interesanci podczas załatwiania swoich spraw prywatnych i służbowych, czy też: rodzina, znajomi oraz inni goście podczas niespodziewanych wizyt. Wszystkie te interakcje skutkują powstawaniem na wykładzinach podłogowych licznych zabrudzeń, stałym gromadzeniem się w nich różnego typu zanieczyszczeń i mikroorganizmów oraz szybszym ich zużywaniem. Aby trwale pozbyć się z wykładzin: śladów po butach, plam po napojach, resztek pokarmów, odcisków łap i sierści zwierząt, nagromadzonych alergenów oraz kurzu i brudu naniesionego z zewnątrz konieczne jest systematyczne przeprowadzanie ich kompleksowego czyszczenia. Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę na profesjonalną usługę regularnego prania wykładzin w domach, firmach i instytucjach.

Pranie wykładzin krok po kroku

Zadzwoń +48 602 111 227 lub
Wyślij zapytanie

Dojazd do Klienta za darmo

W ustalonym wcześniej, dopasowanym do oczekiwań Klienta terminie dojeżdżamy nieodpłatnie do lokali prywatnych: domów, mieszkań, lokali firmowych: biur, hoteli, restauracji, banków, sklepów, galerii handlowych, pubów oraz lokali użyteczności publicznej: szkół, przedszkoli i urzędów zlokalizowanych w Warszawie na Żoliborzu oraz w Błoniu i pobliskich miejscowościach.

Odkurzanie wykładzin

Zanim zaczniemy właściwe czyszczenie wykładziny podłogowej posługując się odkurzaczem i odpowiednio dobraną koncówką ssącą dokładnie odkurzamy całą jej powierzchnię usuwając z niej widoczne nieczystości (np. ziarenka piasku), które mogą być przyczyną mechanicznego jej uszkodzenia w trakcie wykonywania usługi.

Pranie i czyszczenie wykładzin

Odpowiednio oczyszczoną z widocznych gołym okiem zaburudzeń wykładzinę poddajemy kompleksowemu procesowi prania, czyszczenia i odplamiania (wywabiania plam) z użyciem specjalistycznego sprzętu i preparatów przeznaczonych do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego popularnej firmy Kärcher.

Impregnacja wykładzin (opcja)

Posługując się sprawdzonymi i atestowanymi detergentami wiodącej marki Kärcher możemy zaimpregnować odnowione wykładziny w taki sposób, aby na dłużej zachowały czyste, świeże i żywe kolory oraz stały się bardziej odporne na zabrudzenia.

Ciesz się czystymi i świeżymi wykładzinami przez długi czas.

Najczęściej zadawane pytania o pranie wykładzin

Jakiego rodzaju wykładziny pierzemy?

Kompleksowo pierzemy wykładziny wykonane zarówno z włókien naturalnych, jak i sztucznych:

 • wełny,
 • polipropylenu,
 • nylonu,
 • poliestru,
 • akrylu,
 • i innych materiałów tekstylnych.

Jaki jest zasięg świadczenia usługi prania wykładzin?

Pranie wykładzin w Warszawie

Wydajną i skuteczną usługę czyszczenia wykładzin podłogowych realizujemy w obrębie dzielnic: Bemowo, Śródmieście, Ursus, Wilanów, Żoliborz, Ochota, Mokotów, Białołęka, Wola, Włochy, Ursynów, Bielany oraz w innych częściach miasta Warszawy.

Czyszczenie wykładzin w Błoniu i okolicy

Profesjonalną usługę prania wykładzin dywanowych świadczymy także na obszarze Błonia oraz położonych nieopodal miejscowości: Grodziska Mazowieckiego, Brwinowa, Ożarowa Mazowieckiego, Piastowa, Leszna, Pruszkowa, Babic i wielu innych.

Jak często należy prać wykładziny?

Aby zapewnić wykładzinom pierwotną kolorystykę i naturalne właściwości, zmniejszyć ich podatność na zabrudzenia oraz obniżyć ilość znajdujących się w nich substacji silnie uczulających, powinny być one w sposób systematyczny dokładnie czyszczone przez sprawdzony zespół fachowców przynajmniej 2-3 razy w roku.

Stosowanie fachowych urządzeń spryskująco-odsysających oraz wydajnych i skutecznych środków piorąco-czyszczących znanej na rynku marki Kärcher pozwala na zapewnienie wysokiej jakości wykonania usługi prania i czyszczenia wykładzin.

Co jest potrzebne do wykonania usługi prania wykładzin?

 • Bezpośredni dostęp do wykładzin w pomieszczeniach.
 • Możliwość korzystania z czystej i wylewania brudnej wody.
 • Swobodny dostęp do prądu w miejscach prania wykładzin podłogowych.

Jaka jest cena prania wykładzin?

Orientacyjne ceny usługi prania wykładzin w Warszawie na Żoliborzu lub w Błoniu i okolicach są dostępne w cenniku.

Gdzie pierzemy wykładziny?

Zobacz gdzie pierzemy wykadziny u klientów indywidualnych oraz biznesowych z warszawskiego Żoliborza, a także Błonia i okolic.

Klienci indywidualni

Pranie wykładzin w domach i mieszkaniach prywatnych - Warszawa Żoliborz, Błonie

Pranie wykładzin w domach i mieszkaniach prywatnych

Skutecznie pomagamy klientom indywidualnym mieszkającym w domach, apartamentach i mieszkaniach na obszarze Warszawy Żoliborz oraz Błonia i pobliskich miejscowości w utrzymaniu w czystości wykładzin podłogowych. Solidnie i fachowo realizujemy pranie, czyszczenie, usuwanie plam (odplamianie) oraz impregnowanie wykładzin w salonach, pokojach dziennych i gościnnych, gabinetach, sypialniach, pokojach dziecięcych i młodzieżowych, przedpokojach oraz położonych na schodach. Zapewnij higieniczne czyste otoczenie wszystkim domownikom i zamów profesjonalne czyszczenie wykładzin dywanowych w domu lub mieszkaniu.

Dlaczego warto prać i czyścić z nami?

Sprawdź dlaczego w Warszawie na Żoliborzu oraz w Błoniu i okolicach warto wybierać właśnie nasze usługi piorąco-czyszczące.

 • Jesteśmy blisko Ciebie
 • Oferujemy atrakcyjne rabaty
 • Mamy elastyczne godziny pracy
 • Bezpłatny dojazd
 • Dojazd na czas
 • Satysfakcja gwarantowana
 • Zapewniamy fachowe doradztwo
 • Zapewniamy wysoką jakość usług
 • Mamy konkurencyjne ceny

Pranie wykładzin Błonie

ul. Zacisze 9d, 05-870 Błonie

Pranie wykadzin Warszawa Żoliborz

ul. Kasprowicza 70/18, 01-949 Warszawa Żoliborz

Od ponad 27 lat świadczymy wysokiej jakości usługi: prania dywanów, prania wykładzin, prania tapicerek samochodowych oraz prania tapicerek meblowych (mebli) naszym Klientom z Warszawy Żoliborza, Błonia i okolic.

Zamów pranie wykładziny

+48 602 111 227 lub Wyślij zapytanie