Jak pierzemy i czyścimy?

Wysoką jakość usług piorąco-czyszczących świadczonych naszym Klientom na terenie miasta Warszawy (Żoliborz i okolice) oraz Błonia i okolicznych miejscowości zapewniamy dzięki optymalnemu połaczeniu:

  • ponad 20-lat doświadczenia w praniu: dywanów, wykładzin, tapicerek samochodowych oraz tapicerek meblowych,
  • skutecznej metody czyszczenia ekstrakcyjnego,
  • nowoczenych urządzeń i akcesoriów do prania ekstrakcyjnego firmy Kärcher,
  • oraz atestowanych środków do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego marki Kärcher.

Pranie ekstrakcyjne

Pranie ekstrakcyjne: dywanów, wykładzin, tapicerek meblowych, tapicerek samochodowych, verticali (żaluzji pionowych)

W codziennej praktyce nasze kompleksowe usługi piorąco-czyszczące opieramy na sprawdzonej i skutecznej metodzie prania ekstrakcyjnego.

  1. Przy pomocy profesjonalnego urządzenia spryskująco-odsysającego (tzw. ekstraktora) na powierzchnię brudnej wykładziny podłogowej, tapicerki meblowej lub samochodowej albo dywanu nanosimy pod ciśnieniem roztwór wody wymieszanej z wysokiej jakości środkiem do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego firmy Kärcher.
  2. Pod wpływem intensywnie działających substancji piorąco-czyszczących zawartych w natryskanym detergencie cały bród zawarty w pranej powierzchni ulega rozpuszczeniu.
  3. Powstałą w ten sposób zawiesinę nieczystości natychmiast wypłukujemy i odsysamy z czyszczonej powierzchni przy użyciu wydajnej maszyny natryskowo-ssącej marki Kärcher.

Profesjonalne urządzenia i akcesoria do czyszczenia ekstrakcyjnego marki Kärcher

Urządzenia do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego KärcherWykorzystujemy nowoczesny i funkcjonalny sprzęt oraz akcesoria do prania ekstrakcyjnego renomowanej firmy Kärcher. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii innowacyjne urządzenia spryskująco-odsysające: Puzzi 200 oraz Puzzi 200 S pozwalają nam na ograniczenie zużycia energii w trakcie wykonywania usługi piorąco-czyszczącej przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności czyszczenia. Po podłączeniu specjalistycznych głowic piorąco-czyszczących, dysz podłogowych lub dysz ręcznych z powodzeniem możemy dogłębnie prać i czyścić: dywany, wykładziny oraz obicia mebli tapicerowanych w domach, w firmach i w instytucjach, a także tapicerki aut w pojazdach prywatnych i w samochodach służbowych.

Wysokiej jakości preparaty do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego firmy Kärcher

Środki do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego KärcherDo prania i czyszczenia ekstrakcyjnego stosujemy atestowane i sprawdzone środki piorąco-czyszczące uznanej i bardzo popularnej marki Kärcher. Wysoce wydajne i skuteczne tabletki, proszki i płyny umożliwiają nam kompleksowe i efektywne pranie, czyszczenie, pielęgnację, impregnację oraz odplamianie (wywabianie plam): tapicerek meblowych, dywanów i wykładzin dywanowych w mieszkaniach, w biurach, w obiektach użyteczności publicznej oraz tapicerek w samochodach prywatnych i w autach firmowych. Ponadto wykorzystywane przez nas profesjonalne preparaty do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego są w pełni przyjazne i bezpieczne dla naturalnego środowiska człowieka.

Pranie i czyszczenie ekstrakcyjne Błonie

ul. Zacisze 9d, 05-870 Błonie

Pranie i czyszczenie ekstrakcyjne Warszawa Żoliborz

ul. Kasprowicza 70/18, 01-949 Warszawa Żoliborz

Od ponad 27 lat świadczymy wysokiej jakości usługi: prania dywanów, prania wykładzin, prania tapicerek samochodowych oraz prania tapicerek meblowych (mebli) naszym Klientom z Warszawy Żoliborza, Błonia i okolic.

Zamów usługę czyszczenia ekstrakcyjnego

+48 602 111 227 lub Wyślij zapytanie