Pranie tapicerek meblowych

Pranie tapicerek meblowych Warszawa Żoliborz, Błonie

Wszędzie wokół nas: w domach i mieszkaniach, w firmach oraz w miejscach użyteczności publicznej z których korzystamy na co dzień otaczają nas różnego typu meble tapicerowane: kanapy, sofy, narożniki, wersalki, tapczany i kozetki do leżenia, pufy, krzesła i fotele do siedzenia oraz różne inne akcesoria meblowe jak: podnóżki, zagłówki, wałki i poduszki meblowe oraz materace. Niejednokrotnie nawet w krótkich odstępach czasu może korzystać z nich bardzo wiele różnych osób: czy to domowników (w tym także zwierzęta domowe), pracowników firmy lub instytucji, czy też: kontrahentów, partnerów biznesowych oraz innych interesantów (petentów) i różnych gości. W trakcie długich spotkań biznesowych, godzin spędzonych w poczekalniach i recepcjach jak również podczas zabaw z dziećmi oraz domowymi pupilami mają oni bezpośredni kontakt z tapicerką mebli. Wszystko to powoduje, że gromadzą się na niej niebezpieczne mikroorganizmy oraz różnego typu nieczystości: roztocza, bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby, pyłki roślin, resztki pokarmów i innych substancji organicznych oraz pozostają liczne ślady użytkownia. W celu pozbycia się z mebli tapicerowanych nieprzyjaznych dla zdrowia mikroorganizmów, przywrócenia im nienagannego i profesjonalnego wyglądu oraz zapewnienia dłuższej żywotności konieczne jest cykliczne wykonywanie kompleksowego prania tapicerek meblowych. Skorzystaj z naszej korzystnej oferty systematycznego czyszczenia obić mebli tapicerowanych w domach, firmach i instytucjach.

Pranie tapicerek meblowych krok po kroku

Zadzwoń +48 602 111 227 lub
Wyślij zapytanie

Dojazd do Klienta bez opłat

Określonego dnia w dogodnych dla Klienta godzinach dojeżdżamy za darmo do obiektów prywatnych: mieszkań, domów, obiektów komercyjnych: biur, banków, hoteli, sklepów, restauracji oraz obiektów użyteczności publicznej: urzędów, szkół, przedszkoli znajdujących się na obszarze Warszawy Żoliborza oraz Błonia i pobliskich miejscowości.

Odkurzanie obić mebli tapicerowanych

Przed przystąpieniem do prania tapicerek meblowych za pomocą odkurzacza i odpowiedniej końcówki ssącej wykonujemy gruntowne i dokładne odkurzanie wszystkich tapicerowanych powierzchni mebli: oparć, siedzeń, podłokietników, zagłówków oraz poduszek i wałków meblowych pozbywając się z nich wszelkich ciał obcych (np. piasku), które mogą w sposób mechaniczny je uszkodzić podczas realizowania usługi.

Pranie i czyszczenie tapicerki meblowej

Właściwie przygotowane meble tapicerowane: kanapy, sofy, wersalki, tapczany, narożniki, kozetki, pufy, krzesła, fotele, podnóżki poddajemy wydajnemu i skutecznemu procesowi prania, czyszczenia i odplamiania (wywabiania plam) z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi i detergentów do prania ekstrakcyjnego wiodącej na rynku marki Kärcher.

Pranie i czyszczenie wałków oraz poduszek meblowych

Posługując się wysokiej klasy urządzeniami natryskowo-ssącymi oraz specjalistycznymi środkami piorąco-czyszczącymi firmy Kärcher przeprowadzamy także kompleksowe czyszczenie poduszek i wałków meblowych w celu przywrócenia ich naturalnych kolorów oraz właściwości.

Pranie i czyszczenie materacy do spania (opcja)

Sprawdzony sprzęt natryskowo-ssący oraz fachowe akcesoria i preparaty do prania ekstrakcyjnego uznanej na rynku marki Kärcher możemy zastosować również do pełnego odświeżenia wszystkich materacy do spania.

Ciesz się czystymi i świeżymi meblami tapicerowanymi przez długi czas.

Najczęściej zadawane pytania o pranie tapicerek meblowych

Jakiego rodzaju tapicerki meblowe pierzemy?

Solidnie i fachowo czyścimy meble tapicerowane, których obicia zostały wykonane z materiałów typu:

 • zamsz,
 • alicante,
 • gobelin,
 • mikrofaza,
 • mikrofibra,
 • sztruks,
 • plusz,
 • welur,
 • szenil,
 • żakard,
 • ryps
 • i innych tkanin naturalnych oraz sztucznych.

Jaki jest zasięg świadczenia usługi prania tapicerek meblowych?

Pranie obić mebli tapicerowanych w Warszawie

Kompleksową usługę czyszczenia tapicerek meblowych świadczymy na obszarze dzielnic: Białołęka, Żoliborz, Ochota, Mokotów, Bielany, Wola, Włochy, Ursynów, Bemowo, Śródmieście, Ursus, Wilanów, jak również w innych rejonach Warszawy.

Czyszczenie tapicerek meblowych w Błoniu i okolicy

Fachową usługę prania obić mebli tapicerowanych wykonujemy także w obrębie Błonia oraz leżących w pobliżu miejscowości: Leszna, Pruszkowa, Babic, Piastowa, Ożarowa Mazowieckiego, Brwinowa, Grodziska Mazowieckiego i innych.

Jak często należy prać tapicerki meblowe?

W celu zredukowania najczęstszych przyczyn alergii, zlikwidowania nieprzyjemnego zapachu oraz zapewnienia higienicznie czystego i świeżego otoczenia, tapicerki meblowe powinny być w sposób cykliczny gruntownie czyszczone przez doświadczony zespół ekspertów przynajmniej 2-3 razy w roku.

Używanie wysokiej jakości profesjonalnych narzędzi natryskowo-ssących oraz atestowanych preparatów piorąco-czyszczących popularnej firmy Kärcher pozwala na efektywne i skuteczne wykonanie usługi prania i czyszczenia obić mebli tapicerowanych.

Co jest potrzebne do wykonania usługi prania tapicerek meblowych?

 • Swobodny dostęp do pomieszczenia oraz mebli.
 • Możliwość pobierania czystej i wylewania brudnej wody.
 • Bezpośredni dostęp do gniazdka z prądem w miejscach czyszczenia obić mebli tapicerowanych.

Jaka jest cena prania tapicerek meblowych?

Orientacyjne ceny usługi prania tapicerek meblowych w Warszawie na Żoliborzu lub w Błoniu i okolicach są dostępne w cenniku.

Tagi powiązane z praniem tapicerek meblowych

Gdzie pierzemy tapicerki meblowe?

Zobacz gdzie pierzemy meble tapicerowane u klientów indywidualnych oraz biznesowych z warszawskiego Żoliborza, a także Błonia i okolic.

Klienci indywidualni

Pranie tapicerek meblowych w domach i mieszkaniach prywatnych - Warszawa Żoliborz, Błonie

Pranie tapicerek meblowych w domach i mieszkaniach prywatnych

Zapewniamy fachową i skuteczną pomoc klientom indywidualnym z terenu Warszawy Żoliborz oraz Błonia i okolicznych miejscowości w zakresie utrzymania w czystości obić mebli tapicerowanych w Ich mieszkaniach i domach. Solidnie i wydajnie wykonujemy pranie, czyszczenie oraz odplamianiem (wywabianie plam) tapicerek meblowych: kanap, sof, narożników, puf i foteli w salonach, pokojach dziennych oraz gabinetach, wersalek, tapczanów i krzeseł w sypialniach, pokojach gościnnych, dziecięcych i młodzieżowych oraz w przedpokojach. Zadbaj o higieniczną czystość swoich mebli w domu lub mieszkaniu i zamów kompleksowe pranie tapicerek meblowych.

Dlaczego warto prać i czyścić z nami?

Sprawdź dlaczego w Warszawie na Żoliborzu oraz w Błoniu i okolicach warto wybierać właśnie nasze usługi piorąco-czyszczące.

 • Jesteśmy blisko Ciebie
 • Oferujemy atrakcyjne rabaty
 • Mamy elastyczne godziny pracy
 • Bezpłatny dojazd
 • Dojazd na czas
 • Satysfakcja gwarantowana
 • Zapewniamy fachowe doradztwo
 • Zapewniamy wysoką jakość usług
 • Mamy konkurencyjne ceny

Pranie tapicerek meblowych Błonie

ul. Zacisze 9d, 05-870 Błonie

Pranie tapicerek meblowych Warszawa Żoliborz

ul. Kasprowicza 70/18, 01-949 Warszawa Żoliborz

Od ponad 27 lat świadczymy wysokiej jakości usługi: prania dywanów, prania wykładzin, prania tapicerek samochodowych oraz prania tapicerek meblowych (mebli) naszym Klientom z Warszawy Żoliborza, Błonia i okolic.

Zamów pranie tapicerki meblowej

+48 602 111 227 lub Wyślij zapytanie