Pranie tapicerek samochodowych

Pranie tapicerek samochodowych Warszawa Żoliborz, Błonie

Dla wielu z nas samochód jest drugim domem, w którym spędzamy mnóstwo czasu, czy to w trakcie długich wyjazdów służbowych (delegacji) lub stojąc w upalny dzień w korkach w drodze do Klienta, czy też jadąc po zakupy lub na wycieczkę z całą rodziną. W trakcie tych częstych, różnego typu wypadów zarówno tapicerki w samochodach prywatnych, jak i tapicerki w autach firmowych są stale narażone na liczne zabrudzenia: ślady po kosmetykach z porannej toalety (np. po robionym makijażu), plamy po napojach oraz resztki pokarmów z jedzonych w pośpiechu posiłków (kawa, herbata, fastfoody, itp.), odciski brudnych rąk po zabawach dzieci, odciski łap i sierść po zwierzetach domowych (psach, kotach, itp.), piasek i brud wnoszony na butach do wnętrza pojazdu z zewnątrz oraz pozostałości po zakupach i innych rzeczach przewożonych autem do firmy, instytucji, mieszkania, domu lub ogrodu. Aby zapewnić czystość i świeżość w autach prywatnych i w samochodach służbowych, na dłużej zachować nienaganny wygląd i właściwości ich wnętrz oraz zagwarantować komfortowe warunki wewnątrz pojazdu dla siebie i najbliższych konieczne jest systematyczne wykonywanie profesjonalnego prania tapicerek samochodowych. Zapoznaj się z naszą atrakcyjną propozycją regularnego czyszczenia tapicerek w autach prywatnych i służbowych.

Pranie tapicerek samochodowych krok po kroku

Zadzwoń +48 602 111 227 lub
Wyślij zapytanie

Darmowy dojazd do Klienta

W umówionym wcześniej dniu o optymalnej dla Klienta godzinie, bezpłatnie dojeżdżamy do firm, instytucji oraz osób prywatnych w obrębie Warszawy Żoliborza oraz Błonia i okolicznych miejscowości, które dysponują miejscem i odpowiednim zapleczem (woda, prąd) pozwalającym na swobodne wykonanie usługi sprzątania pojazdu.

Odkurzanie wnętrza auta

Przed rozpoczęciem właściwego czyszczenie tapicereki samochodowej przy pomocy odkurzacza usuwamy z powierzchni zagłówków, oparć i siedzeń przednich foteli oraz tylnej kanapy, podłokietnika, dywaników, wykładziny podłogowej, a także bagażnika (opcja) wszelkie nieczystości (np. piasek), które mogą w sposób mechanicznych je uszkodzić w trakcie wykonywania usługi piorąco-czyszczącej.

Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej

Odpowiednio oczyszczoną tapicerkę zagłówków, oparć i siedzeń przednich foteli oraz tylnej kanapy, podłokietnika, jak również boczków drzwi poddajemy solidnemu i kompleksowemu praniu, czyszczeniu oraz odplamianiu (wywabianiu plam) z użyciem fachowych urządzeń i akcesoriów oraz atestowanych preparatów piorąco-czyszczących profesjonalnej firmy Kärcher.

Pranie i czyszczenie podsufitki pojazdu (opcja)

Wykorzystując efektywne i skuteczne środki piorąco-czyszczące oraz profesjonalny sprzęt natryskowo-ssący popularnej marki Kärcher możemy również wykonać pranie podsufitki samochodowej w taki sposób, aby na trwałe odzyskała swój pierwotny kolor oraz właściwości.

Pranie i czyszczenie wykładziny podłogowej samochodu (opcja)

Posługując się specjalistycznymi narzędziami spryskująco-odsysającymi oraz preparatami do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego firmy Kärcher możemy także przywrócić czystość i świeżość wykładzinie podłogowej wewnątrz pojazdu.

Pranie i czyszczenie bagażnika samochodu (opcja)

Stosując odpowiednio dobrane wydajne i skuteczne głowice piorąco-czyszczące oraz profesjonalne detergenty do prania metodą ekstrakcji marki Kärcher możemy również dogłębnie oczyścić przestrzeń bagażową bagażnika.

Czyszczenie i konserwacja kokpitu auta (opcja)

Oprócz odświeżenia wszystkich powierzchni tekstylnych w samochodzie na życzenie Klienta przeprowadzamy również kompleksowe czyszczenie i konserwację kokpitu auta: deski rozdzielczej, paneli oraz innych elementów pojazdu wykonanych z tworzyw sztucznych (np. plastiku). Myjemy i czyścimy także szyby oraz lusterka w środku samochodu.

Ciesz się czystą i świeżą tapicerką samochodową przez długi czas.

Najczęściej zadawane pytania o pranie tapicerek samochodowych

Jakiego rodzaju tapicerki samochodowe pierzemy?

Zajmujemy się kompleksowym praniem tapicerek pojazdów z materiałów tekstylnych:

 • bawełnianych,
 • polimerowych,
 • polimerowo-bawełnianych
 • i innych.

Jaki jest zasięg świadczenia usługi prania tapicerek samochodowych?

Pranie tapicerek samochodowych w Warszawie

Profesjonalną usługę czyszczenia tapicerek w autach wykonujemy na terenie dzielnic: Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Włochy, Mokotów, Wilanów, Białołęka, Bemowo, Wola, Ochota, Ursus, Ursynów oraz w innych częściach Warszawy.

Czyszczenie tapicerek w samochodach w Błoniu i okolicy

Wysokiej jakości usługę prania tapicerek pojazdów świadczymy również w obrębie Błonia i okolicznych miejscowości: Ożarowa Mazowieckiego, Pruszkowa, Brwinowa, Leszna, Grodziska Mazowieckiego, Piastowa, Babic oraz wielu innych.

Jak często należy prać tapicerki samochodowe?

Aby zachować na dłużej naturalne i żywe kolory tapicerki pojazdu, przywrócić jej pierwotne właściwości oraz zadbać o czysty i świeży zapach we wnętrzu całego auta powinna być ona regularnie czyszczona przez sprawdzony zespół specjalistów przynajmniej 2-3 razy w roku.

Korzystanie z wysokiej klasy specjalistycznego sprzętu oraz profesjonalnych detergentów piorąco-czyszczących renomowanej marki Kärcher umożliwia zapewnienie wysokiej wydajności oraz skuteczności usługi prania i czyszczenia tapicerek pojazdów.

Co jest potrzebne do wykonania usługi prania tapicerek samochodowych?

 • Bezpośredni dostęp do wnętrza samochodu.
 • Możliwość korzystania z czystej oraz odprowadzania brudnej wody.
 • Swobodny dostęp do gniazdka z prądem w pobliżu miejsca prania pojazdu.

Jaka jest cena prania tapicerek samochodowych?

Orientacyjne ceny usługi prania tapicerek samochodowych w Warszawie na Żoliborzu lub w Błoniu i okolicach są dostępne w cenniku.

Tagi powiązane z praniem tapicerek samochodowych

Gdzie pierzemy tapicerki samochodowe?

Zobacz gdzie pierzemy tapicerki samochodowe u klientów indywidualnych oraz biznesowych z warszawskiego Żoliborza, a także Błonia i okolic.

Klienci indywidualni

Pranie tapicerek w samochodach prywatnych - Warszawa Żoliborz, Błonie

Pranie tapicerek w samochodach prywatnych

Wydajnie i skutecznie pomagamy w utrzymaniu w czystości tapicerek i wnętrz samochodów klientów indywidualnych z terenu Warszawy Żoliborz oraz Błonia i okolicznych miejscowości. Bez problemu radzimy sobie z praniem, czyszczeniem oraz odplamianiem zabrudzeń powstałych w wyniku: spożywania posiłków i zabaw dzieci w aucie, wożenia na siedzeniach futrzastych czworonogów i innych domowych pupili oraz przewożenia w samochodzie zakupów i innych produktów do domu, mieszkania lub ogrodu. Zadbaj o zdrowie i komfort podróżowania dla siebie oraz swojej rodziny i zamów kompleksowe pranie tapicerki samochodowej w swoim aucie.

Dlaczego warto prać i czyścić z nami?

Sprawdź dlaczego w Warszawie na Żoliborzu oraz w Błoniu i okolicach warto wybierać właśnie nasze usługi piorąco-czyszczące.

 • Jesteśmy blisko Ciebie
 • Oferujemy atrakcyjne rabaty
 • Mamy elastyczne godziny pracy
 • Bezpłatny dojazd
 • Dojazd na czas
 • Satysfakcja gwarantowana
 • Zapewniamy fachowe doradztwo
 • Zapewniamy wysoką jakość usług
 • Mamy konkurencyjne ceny

Pranie tapicerek samochodowych Błonie

ul. Zacisze 9d, 05-870 Błonie

Pranie tapicerek samochodowych Warszawa Żoliborz

ul. Kasprowicza 70/18, 01-949 Warszawa Żoliborz

Od ponad 27 lat świadczymy wysokiej jakości usługi: prania dywanów, prania wykładzin, prania tapicerek samochodowych oraz prania tapicerek meblowych (mebli) naszym Klientom z Warszawy Żoliborza, Błonia i okolic.

Zamów pranie tapicerki samochodowej

+48 602 111 227 lub Wyślij zapytanie