Pranie dywanów

Pranie dywanów Warszawa Żoliborz, Błonie

Dywany stanowią bardzo charakterystyczny i rzucający się w oczy element wystroju wnętrz zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i firmowowych oraz użytku publicznego. Częsty, swobodny dostęp do nich bardzo wielu osób w różnych sytuacjach w ciągu każdego dnia: podczas zabaw z dziećmi lub domowymi czworonogami, w trakcie pracy lub odpoczynku (relaksu) albo w porze lunchu może znacznie osłabić ich reprezentacyjny charakter w skutek pojawiających się na nich licznych śladów użytkowania: odcisków butów i łap zwierząt, plam i resztek po posiłkach oraz kurzu, brudu i innych przyniesionych lub pozostawionych śmieci. W celu trwałego usunięcia z dywanów różnego typu zabrudzeń (plam, zacieków, odcisków, itp.) i nieczystości (kurzu, brudu, ziarenek piasku, itp.), zredukowania ilości obecnych w nich mikroorganizmów oraz wytwarzanych przez nie silnych substancji uczulających (tzw. alergenów) oraz przywrócenia ich wizerunkowej funkcji konieczne jest regularne przeprowadzanie ich fachowego czyszczenia. Zapoznaj się z naszą korzystną ofertą na cykliczne wykonywanie wysokiej jakości usługi prania dywanów w domach, mieszkaniach, firmach i instytucjach.

Pranie dywanów krok po kroku

Zadzwoń +48 602 111 227 lub
Wyślij zapytanie

Nieodpłatny dojazd do Klienta

Umówionego dnia o dogodnej dla Klienta porze, bez dodatkowych opłat dojeżdżamy do mieszkań i domów należących do osób prywatnych oraz do obiektów będących w posiadaniu firm i instytucji z terenu Warszawy Żoliborza oraz Błonia i leżących w pobliżu miejscowości.

Odkurzanie dywanów

Zanim rozpoczeniemy pranie dywanu wykorzystując odkurzacz wyposażony w odpowiednio dopasowaną końcówkę ssącą pozbywamy się z jego powierzchni widocznych gołym okiem ciał obcych (np. piasku), które mogą spowodować jego mechaniczne uszkodzenie podczas wykonywania usługi piorąco-czyszczącej.

Pranie i czyszczenie dywanów

We właściwy sposób przygotowany dywan poddajemy efektywnemu i skutecznemu praniu, czyszczeniu oraz odplamianiu (wywabianiu plam) z zastosowaniem profesjonalnych urządzeń i wyposażenia dodatkowego oraz wysokiej jakości detergentów piorąco-czyszczących wiodącej na rynku marki Kärcher.

Impregnacja dywanów (opcja)

Stosując wydajne i skuteczne preparaty znanej firmy Kärcher możemy zaimpregnować odświeżone dywany w taki sposób, aby na dłużej zachowały swoją pierwotną, naturalną kolorystykę oraz stały się mniej podatne na zabrudzenia.

Ciesz się czystymi i świeżymi dywanami przez długi czas.

Najczęściej zadawane pytania o pranie dywanów

Jakiego rodzaju dywany pierzemy?

Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem dywanów syntetycznych oraz wykonanych z włókien naturalnych:

 • polamidu,
 • polipropylenu,
 • poliestru,
 • akrylu,
 • wiskozy,
 • wełny,
 • jedwabiu
 • i innych materiałów tekstylnych.

Jaki jest zasięg świadczenia usługi prania dywanów?

Pranie dywanów w Warszawie

Solidną i fachową usługę czyszczenia dywanów wykonujemy na terenie: Żoliborza, Włoch, Wilanowa, Woli, Ursusa, Białołęki, Śródmieścia, Mokotowa, Bielan, Ochoty, Ursynowa, Bemowa oraz innych dzielnic Warszawy.

Czyszczenie dywanów w Błoniu i okolicy

Efektywną i skuteczną usługę prania dywanów realizujemy również w obrębie miasta Błonia i pobliskich miejscowości: Pruszkowa, Ożarowa Mazowieckiego, Babic, Piastowa, Grodziska Mazowieckiego, Leszna, Brwinowa, a także wielu innych.

Jak często należy prać dywany?

W celu przywrócenia naturalnych i żywych kolorów dywanom, zwiększenia ich odporności na zabrudzenia oraz zmniejszenia stężenia znajdujących się w nich niebezpiecznych dla zdrowia osób uczulonych alergenów powinny być one regularnie prane przez doświadczony zespół specjalistów przynajmniej 2-3 razy w roku.

Wykorzystanie nowoczesnego i wydajnego sprzętu oraz wysokiej jakości środków piorąco-czyszczących renomowanej firmy Kärcher gwarantuje skuteczność usługi prania i czyszczenia dywanów.

Co jest potrzebne do wykonania usługi prania dywanów?

 • Swobodny dostęp do dywanów w pomieszczeniach.
 • Możliwość pobierania czystej i odprowadzania brudnej wody.
 • Bezpośredni dostęp do prądu w pobliżu miejsc czyszczenia dywanów.

Jaka jest cena prania dywanów?

Orientacyjne ceny usługi prania dywanów w Warszawie na Żoliborzu lub w Błoniu i okolicach są dostępne w cenniku.

Gdzie pierzemy dywany?

Zobacz gdzie pierzemy dywany u klientów indywidualnych oraz biznesowych z warszawskiego Żoliborza, a także Błonia i okolic.

Klienci indywidualni

Pranie dywanów w domach i mieszkaniach prywatnych - Warszawa Żoliborz, Błonie

Pranie dywanów w domach i mieszkaniach prywatnych

Sprawnie i efektywnie pomagamy zadbać o czystość i świeżość dywanów należących do klientów indywidualnych zamieszkałych w obrębie Warszawy Żoliborz oraz Błonia i leżących w pobliżu miejscowości. Fachowo i skutecznie pierzemy, czyścimy, likwidujemy plamy (odplamiamy) oraz wykonujemy impregnację dywanów znajdujących się w pokojach dziennych i gościnnych, salonach, pokojach do pracy, sypialniach, pokojach dla dzieci i młodzieży oraz w przedpokojach. Zadbaj o zdrowie oraz odpowiednie warunki do pracy i zabawy dla siebie oraz najbliższych w mieszkaniu, apartamencie, domu lub rezydencji i zamów kompleksowe pranie dywanów.

Dlaczego warto prać i czyścić z nami?

Sprawdź dlaczego w Warszawie na Żoliborzu oraz w Błoniu i okolicach warto wybierać właśnie nasze usługi piorąco-czyszczące.

 • Jesteśmy blisko Ciebie
 • Oferujemy atrakcyjne rabaty
 • Mamy elastyczne godziny pracy
 • Bezpłatny dojazd
 • Dojazd na czas
 • Satysfakcja gwarantowana
 • Zapewniamy fachowe doradztwo
 • Zapewniamy wysoką jakość usług
 • Mamy konkurencyjne ceny

Pranie dywanów Błonie

ul. Zacisze 9d, 05-870 Błonie

Pranie dywanów Warszawa Żoliborz

ul. Kasprowicza 70/18, 01-949 Warszawa Żoliborz

Od ponad 27 lat świadczymy wysokiej jakości usługi: prania dywanów, prania wykładzin, prania tapicerek samochodowych oraz prania tapicerek meblowych (mebli) naszym Klientom z Warszawy Żoliborza, Błonia i okolic.

Zamów pranie dywanu

+48 602 111 227 lub Wyślij zapytanie