Wybierz usługę piorącą i zamów jej realizację na terenie Warszawy Żoliborza, w Błoniu lub w najbliższym sąsiedztwie tych lokalizacji.

Pranie dywanów Warszawa Żoliborz, Błonie

Kompleksowo pierzemy i czyścimy dywany syntetyczne - wykonane z tworzyw sztucznych jak: polamid, polipropylen, poliester, akryl, wiskoza, itp., dywany wełniane tkane maszynowo oraz ręcznie (np. dywany orientalne), a także dywany jedwabne. Usługę pranie i czyszczenie dywanów świadczymy z powodzeniem zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i w obiektach biurowych oraz w obiektach użytkowych. Efektywnie i skutecznie obsługujemy klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych.

Pranie wykładzin Warszawa Żoliborz, Błonie

Fachowo i solidnie pierzemy i czyścimy podłogowe wykładziny dywanowe wykonane z włókien naturalnych (wełny) oraz z włókien sztucznych (polipropylen, nylon, poliester, akryl). Usługę pranie i czyszczenie dywanów skutecznie realizujemy w obiektach prywatnych: domach, mieszkaniach, w obiektach komercyjnych: biurach, sklepach, hotelach, restauracjach, bankach oraz w obiektach użyteczności publicznej: urzędach, szkołach, przedszkolach i wielu innych. Aktywnie współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami oraz instytucjami.

Pranie tapicerek meblowych Warszawa Żoliborz, Błonie

Profesjonalnie pierzemy i czyścimy meble oraz obicia mebli tapicerowanych: kanapy, sofy, wersalki, tapczany, narożniki, kozetki, krzesła, pufy, fotele oraz poduszki meblowe i materace. Usługę pranie i czyszczenie tapicerek meblowych wykonujemy zarówno na meblach domowych (w domach, mieszkaniach) jak i meblach biurowych (w firmach), a także na meblach w miejscach użyteczności publicznej (na korytarzach, w holach, recepcjach, poczekalniach, itp.). Kompleksowo obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa i instytucje.

Pranie tapicerek samochodowych Warszawa Żoliborz, Błonie

Sprawnie i wydajnie pierzemy i czyścimy tapicerki samochodowe w pojazdach osobowych, ciężarowych oraz autobusach i autokarach. Usługę** pranie i czyszczenie tapicerek samochodowych realizujemy z powodzeniem w autach prywatnych oraz w pojazdach firmowych (autach służbowych). Efektywnie współpracujemy zarówno z właścicielami pojedynczych samochodów jak i flot pojazdów (komisami i salonami samochodowymi, firmami transportowymi i spedycyjnymi, warsztatami i serwisami samochodowymi, itp.).

Usugi piorące Błonie

ul. Zacisze 9d, 05-870 Błonie

Usługi priorące Warszawa Żoliborz

ul. Kasprowicza 70/18, 01-949 Warszawa Żoliborz

Od ponad 27 lat świadczymy wysokiej jakości usługi: prania dywanów, prania wykładzin, prania tapicerek samochodowych oraz prania tapicerek meblowych (mebli) naszym Klientom z Warszawy Żoliborza, Błonia i okolic.

Zamów usługę piorącą

+48 602 111 227 lub Wyślij zapytanie