Pranie wykładzin Warszawa

W obiektach prywatnych takich jak: apartamenty, mieszkania oraz domy, w obiektach komercyjnych takich jak: biura, czy hotele, w obiektach użyteczności publicznej takich jak urzędy i przedszkola oraz wielu innych wykładziny dywanowe zajmują przeważnie całą dostępną powierzchnię podłogi. Wielokrotnie w ciągu dnia może się po nich poruszać bardzo wielu różnych ludzi oraz zwierząt: rodzice podczas wspólnych zabaw z dziećmi albo z futrzanymi domowymi pupilami (np. psami, kotami), pracownicy firm lub instytucji podczas wykonywania codziennych obowiązków, klienci i interesanci podczas załatwiania swoich spraw prywatnych i służbowych, czy też: rodzina, znajomi oraz inni goście podczas niespodziewanych wizyt. Wszystkie te interakcje skutkują powstawaniem na wykładzinach podłogowych licznych zabrudzeń, stałym gromadzeniem się w nich różnego typu zanieczyszczeń i mikroorganizmów oraz szybszym ich zużywaniem. Aby trwale pozbyć się z wykładzin: śladów po butach, plam po napojach, resztek pokarmów, odcisków łap i sierści zwierząt, nagromadzonych alergenów oraz kurzu i brudu naniesionego z zewnątrz konieczne jest systematyczne przeprowadzanie ich kompleksowego czyszczenia. Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę na profesjonalną usługę regularnego prania wykładzin w domach, firmach i instytucjach:

Czyszczenie wykładzin

Pranie i czyszczenie wykladzin
" Przywróć pierwotny kolor swoim wykładzinom
- zamów kompleksowe pranie i czyszczenie "
już od 3,80 zł*/m2
*cena netto

Dojazd do Klienta za darmo

W ustalonym wcześniej, dopasowanym do oczekiwań Klienta terminie dojeżdżamy nieodpłatnie do lokali prywatnych: domów, mieszkań, lokali firmowych: biur, hoteli, restauracji, banków, sklepów, galerii handlowych, pubów oraz lokali użyteczności publicznej: szkół, przedszkoli i urzędów zlokalizowanych w Warszawie oraz w Błoniu i pobliskich miejscowościach.

Odkurzanie wykładzin

Zanim zaczniemy właściwe czyszczenie wykładziny podłogowej posługując się odkurzaczem i odpowiednio dobraną koncówką ssącą dokładnie odkurzamy całą jej powierzchnię usuwając z niej widoczne nieczystości (np. ziarenka piasku), które mogą być przyczyną mechanicznego jej uszkodzenia w trakcie wykonywania usługi.

Pranie i czyszczenie wykładzin

Odpowiednio oczyszczoną z widocznych gołym okiem zaburudzeń wykładzinę poddajemy kompleksowemu procesowi prania, czyszczenia i odplamiania (wywabiania plam) z użyciem specjalistycznego sprzętu i preparatów przeznaczonych do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego popularnej firmy Kärcher.

Impregnacja wykładzin (opcja)

Posługując się sprawdzonymi i atestowanymi detergentami wiodącej marki Kärcher możemy zaimpregnować odnowione wykładziny w taki sposób, aby na dłużej zachowały czyste, świeże i żywe kolory oraz stały się bardziej odporne na zabrudzenia.

Zamów pranie wykładzin

Dlaczego warto prać wykładziny w naszej firmie?

Korzystne ceny usługi czyszczenia wykładzin Niskie ceny Atrakcyjne upusty na usługę prania wykładzin dla lojalnych Klientów Promocyjne rabaty Ruchome godziny świadczenia usługi czyszczenia wykładzin Elastyczne godziny pracy Darmowy dojazd do Klientów Nieodpłatny dojazd Więcej

Typy czyszczonych wykładzin podłogowych

Kompleksowo pierzemy wykładziny wykonane zarówno z włókien naturalnych, jak i sztucznych:

  • wełny,
  • polipropylenu,
  • nylonu,
  • poliestru,
  • akrylu,
  • i innych materiałów tekstylnych.

Pranie wykładzin w Warszawie

Wydajną i skuteczną usługę czyszczenia wykładzin podłogowych realizujemy w obrębie dzielnic: Bemowo, Śródmieście, Ursus, Wilanów, Żoliborz, Ochota, Mokotów, Białołęka, Wola, Włochy, Ursynów, Bielany oraz w innych częściach miasta Warszawy.

Czyszczenie wykładzin w Błoniu i okolicy

Profesjonalną usługę prania wykładzin dywanowych świadczymy także na obszarze Błonia oraz położonych nieopodal miejscowości: Grodziska Mazowieckiego, Brwinowa, Ożarowa Mazowieckiego, Piastowa, Leszna, Pruszkowa, Babic i wielu innych.

Zalecana częstość prania wykładzin podłogowych

Aby zapewnić wykładzinom pierwotną kolorystykę i naturalne właściwości, zmniejszyć ich podatność na zabrudzenia oraz obniżyć ilość znajdujących się w nich substacji silnie uczulających, powinny być one w sposób systematyczny dokładnie czyszczone przez sprawdzony zespół fachowców przynajmniej 2-3 razy w roku.

Stosowanie fachowych urządzeń spryskująco-odsysających oraz wydajnych i skutecznych środków piorąco-czyszczących znanej na rynku marki Kärcher pozwala na zapewnienie wysokiej jakości wykonania usługi prania i czyszczenia wykładzin.

Warunki wykonania usługi czyszczenia wykładzin

Swobodny dostęp do pomieszczeń i wykładzin Bezpośredni dostęp do wykładzin w pomieszczeniach. Możliwość pobierania czystej i odprowadzania brudnej wody Możliwość korzystania z czystej i wylewania brudnej wody. Bezpośredni dostęp do gniazdka z prądem Swobodny dostęp do prądu w miejscach prania wykładzin podłogowych.
Zamów telefonicznie Zamów przez telefon +48 602 111 227 lub Napisz do nas Usługa prania wykładzin jest wykonywana na terenie Warszawy oraz Błonia i okolicznych miejscowości.

Pranie wykładzin w firmach (biurach) i instytucjach

Pranie i czyszczenie wykładzin w firmach (biurach) i instytucjachZ powodzeniem obsługujemy zarówno wymagających klientów biznesowych jak i klientów instytucjonalnych z Warszawy oraz Błonia i okolic. Wydajnie i skutecznie pierzemy, czyścimy, odplamiamy (wywabiamy plamy) oraz impregnujemy podłogowe wykładziny dywanowe o dużej powierzchni położone w obiektach biurowych, obiektach handlowych, obiektach gastronomicznych, hotelach, obiektach użyteczności publicznej i innych miejscach o dużym natężeniu ruchu (holach, korytarzach, recepcjach, poczekalniach, itp.). Zadbaj o świeży i profesjonalny wygląd otoczenia w swojej firmie lub instytucji i zamów kompleksowe pranie wykładzin podłogowych.

Pranie wykładzin w domach i mieszkaniach prywatnych

Pranie i czyszczenie wykładzin w domach i mieszkaniach prywatnychSkutecznie pomagamy klientom indywidualnym mieszkającym w domach, apartamentach i mieszkaniach na obszarze Warszawy oraz Błonia i pobliskich miejscowości w utrzymaniu w czystości wykładzin podłogowych. Solidnie i fachowo realizujemy pranie, czyszczenie, usuwanie plam (odplamianie) oraz impregnowanie wykładzin w salonach, pokojach dziennych i gościnnych, gabinetach, sypialniach, pokojach dziecięcych i młodzieżowych, przedpokojach oraz położonych na schodach. Zapewnij higieniczne czyste otoczenie wszystkim domownikom i zamów profesjonalne czyszczenie wykładzin dywanowych w domu lub mieszkaniu.