Pranie verticali (żaluzji pionowych) Warszawa

Coraz częściej verticale stanowią element wystroju wnętrz pomieszczeń w obiektach prywatnych, firmowych oraz użyteczności publicznej, który nadaje im indywidualny i unikalny charakter. Dzięki niepowtarzalnemu wyglądowi oraz łatwości użytkowania stały się idealną alternatywą dla: zasłon, firan, rolet, czy żaluzji poziomych. Przy aranżacji wnętrz żaluzje pionowe wykorzystywane są przeważnie do zasłaniania dużych powierzchni np. okien lub przeszklonych ścian w salkach konferencyjnych oraz funkcjonalnego podziału pomieszczeń np. w celu oddzielenia stanowisk pracy. To praktyczne i komfortowe rozwiązanie zapewnia prywatność oraz umożliwia regulowanie poziomu nasłonecznienia (natężenia światła) w pomieszczeniach. W celu utrzymania ich estetycznego wyglądu oraz zapewnienia bezawaryjnego funkcjonowania konieczne jest regularne wykonywanie kompleksowego prania verticali oraz systematyczne przeprowadzanie prac konserwacyjnych i naprawczych. Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę na cykliczną realizację wysokiej jakości usługi czyszczenia żaluzji pionowych:

Czyszczenie verticali

Pranie i czyszczenie verticali (żaluzji pionowych)
" Odśwież swoje żaluzje pionowe (verticale)
- zamów efektywne pranie i czyszczenie "
już od 12,00 zł*/m2
*cena netto

Bezpłatny dojazd do Klienta

W ustalonym z wyprzedzeniem dogodnym dla Klienta terminie, bez żadnych dodatkowych opłat dojeżdżamy do domów i mieszkań prywatnych, firm oraz instytucji na terenie Warszawy oraz Błonia i pobliskich miejscowości.

Demontaż żaluzji pionowych

W miejscu realizacji usługi prania verticali w trakcie zdejmowania, zwijania i przygotowywania pasów materiału (tzw. lameli) do przewiezienia do siedziby naszej firmy dokładamy wszelkich starań aby nie przeszkadzać zarówno domownikom w codziennych zajęciach jak również pracownikom biur i instytucji w wykonywaniu ich obowiązków służbowych.

Pranie i czyszczenie verticali

W odpowiedni sposób przetransportowane żaluzje pionowe poddajemy efektywnemu oraz wydajnemu procesowi prania, czyszczenia i odplamiania (wywabiania plam) z użyciem profesjonalnego, specjalistycznego sprzętu oraz wysokiej jakości środków piorąco-czyszczących (detergentów) renomowanej marki Kärcher.

Dostawa i montaż żaluzji pionowych

W optymalnym dla Klienta czasie, nie zakłócając spokoju mieszkańcom domu lub mieszkania ani pracy firmy lub instytucji wyprane, wyczyszczone i odplamione verticale odwozimy pod wskazany wcześniej adres i wieszamy na swoim miejscu.

Konserwacja i naprawa verticali (opcja)

Poza odświeżeniem żaluzji pionowych podczas ich wieszania możemy wykonać również drobne naprawy konserwacyjne: szyn, prowadnic oraz pasów materiału (lameli), a także dokonać wymiany: pozrywanych lub zniszczonych koralików (łańcuszków), uszkodzonych lub połamanych zawieszek (wieszaków) oraz pękniętych lub popękanych obciążników (ciężarków).

Zamów pranie verticali

Dlaczego warto czyścić verticale w naszej firmie?

Konkurencyjna cena usługi prania żaluzji pionowych Atrakcyjne ceny Atrakcyjne upusty na usługę czyszczenia verticali dla lojalnych Klientów Korzystne rabaty Ruchomy czas realizacji usługi prania żaluzji pionowych Elastyczne godziny pracy Bezpłatny dojazd do Klientów Darmowy dojazd Więcej

Rodzaje pranych żaluzji pionowych

Profesjonalnie czyścimy verticale składające się z lameli wykonanych z materiałów tekstylnych, takich jak:

  • poliester,
  • bawełna,
  • włókno szklane
  • i innych.

Pranie verticali w Warszawie

Wysokiej jakości usługę czyszczenia żaluzji pionowych świadczymy w obrębie: Białołęki, Bielan, Bemowa, Żoliborza, Woli, Śródmieścia, Ochoty, Włoch, Ursusa, Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa, a także innych dzielnic Warszawy.

Czyszczenie żaluzji pionowych w Błoniu i okolicy

Kompleksowe pranie verticali realizujemy na terenie miasta Błonia oraz pobliskich miejscowości: Leszna, Ożarowa Mazowieckiego, Grodziska Mazowieckiego, Pruszkowa, Piastowa, Brwinowa, Babic i innych.

Zalecana częstość czyszczenia verticali

W celu utrzymania estetycznego wyglądu oraz zapewnienia dłuższej żywotności i niezawodności żaluzji pionowych powinny być one systematycznie prane przez doświadczony zespół fachowców przynajmniej 1-2 razy w roku.

Zastosowanie profesjonalnych urządzeń oraz specjalistycznych środków piorąco-czyszczących wiodącej na rynku firmy Kärcher gwarantuje wysoką jakość wykonania usługi prania i czyszczenia verticali.

Warunki wykonania usługi prania żaluzji pionowych

Swobodny dostęp do pomieszczenia, w którym znajdują się verticale Bezpośredni dostęp do miejsca, w którym zamocowane są verticale.
Zamów telefonicznie Zamów przez telefon +48 602 111 227 lub Napisz do nas Usługa prania verticali (żaluzji pionowych) jest świadczona w obrębie Warszawy oraz Błonia i okolicznych miejscowości.

Pranie verticali w firmach (biurach) i instytucjach

Pranie i czyszczenie verticali (żaluzji pionowych) w firmach (biurach) i instytucjachEfektywnie współpracujemy z bankami, hotelami, sklepami, restauracjami, przedszkolami, urzędami, szpitalami, szkołami, przychodniami oraz innymi firmami i instytucjami pożytku poblicznego z terenu Warszawy oraz Błonia i okolic, które mają na wyposażeniu wnętrz żaluzje pionowe z tekstylnymi lamelami. Profesjonalnie i skutecznie wykonujemy usługę prania verticali w biurach, oddziałach, gabinetach medycznych, holach, salach szpitalnych, wystawach oraz innych pomieszczeniach firmowych lub użytku publicznego. Zadbaj o czystość w swoich biznesowych wnętrzach i zamów kompleksowe czyszczenie żaluzji pionowych w firmie lub instytucji.

Pranie verticali w domach i mieszkaniach prywatnych

Pranie i czyszczenie verticali (żaluzji pionowych) w domach i mieszkaniach prywatnychZ powodzeniem obsługujemy klientów indywidualnych, którzy posiadają wykonane z materiałów tekstylnych verticale w domach, apartamentach, mieszkaniach, rezydencjach i innych obiektach prywatnych zlokalizowanych na obszarze Warszawy oraz Błonia i pobliskich miejscowości. Solidnie i fachowo pierzemy żaluzje pionowe znajdujące się w gabinetach, pracowniach, salonach, pokojach dziennych oraz innych pomieszczeniach należących do osób prywatnych. Zapewnij czysty i świeży wystrój wnętrz w swoim najbliższym otoczeniu i zamów wydajną i sprawdzoną usługę prania verticali do domu, mieszkania lub apartamentu.