Pranie tapicerek samochodowych Warszawa

Dla wielu z nas samochód jest drugim domem, w którym spędzamy mnóstwo czasu, czy to w trakcie długich wyjazdów służbowych (delegacji) lub stojąc w upalny dzień w korkach w drodze do Klienta, czy też jadąc po zakupy lub na wycieczkę z całą rodziną. W trakcie tych częstych, różnego typu wypadów zarówno tapicerki w samochodach prywatnych, jak i tapicerki w autach firmowych są stale narażone na liczne zabrudzenia: ślady po kosmetykach z porannej toalety (np. po robionym makijażu), plamy po napojach oraz resztki pokarmów z jedzonych w pośpiechu posiłków (kawa, herbata, fastfoody, itp.), odciski brudnych rąk po zabawach dzieci, odciski łap i sierść po zwierzetach domowych (psach, kotach, itp.), piasek i brud wnoszony na butach do wnętrza pojazdu z zewnątrz oraz pozostałości po zakupach i innych rzeczach przewożonych autem do firmy, instytucji, mieszkania, domu lub ogrodu. Aby zapewnić czystość i świeżość w autach prywatnych i w samochodach służbowych, na dłużej zachować nienaganny wygląd i właściwości ich wnętrz oraz zagwarantować komfortowe warunki wewnątrz pojazdu dla siebie i najbliższych konieczne jest systematyczne wykonywanie profesjonalnego prania tapicerek samochodowych. Zapoznaj się z naszą atrakcyjną propozycją regularnego czyszczenia tapicerek w autach prywatnych i służbowych:

Czyszczenie tapicerek samochodowych

Pranie i czyszczenie tapicerek samochodowych
" Przedłuż żywotność siedzeń w swoim aucie
- zamów fachowe pranie i czyszczenie "
już od 190 zł*
*cena netto

Darmowy dojazd do Klienta

W umówionym wcześniej dniu o optymalnej dla Klienta godzinie, bezpłatnie dojeżdżamy do firm, instytucji oraz osób prywatnych w obrębie Warszawy oraz Błonia i okolicznych miejscowości, które dysponują miejscem i odpowiednim zapleczem (woda, prąd) pozwalającym na swobodne wykonanie usługi sprzątania pojazdu.

Odkurzanie wnętrza auta

Przed rozpoczęciem właściwego czyszczenie tapicereki samochodowej przy pomocy odkurzacza usuwamy z powierzchni zagłówków, oparć i siedzeń przednich foteli oraz tylnej kanapy, podłokietnika, dywaników, wykładziny podłogowej, a także bagażnika (opcja) wszelkie nieczystości (np. piasek), które mogą w sposób mechanicznych je uszkodzić w trakcie wykonywania usługi piorąco-czyszczącej.

Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej

Odpowiednio oczyszczoną tapicerkę zagłówków, oparć i siedzeń przednich foteli oraz tylnej kanapy, podłokietnika, jak również boczków drzwi poddajemy solidnemu i kompleksowemu praniu, czyszczeniu oraz odplamianiu (wywabianiu plam) z użyciem fachowych urządzeń i akcesoriów oraz atestowanych preparatów piorąco-czyszczących profesjonalnej firmy Kärcher.

Pranie i czyszczenie podsufitki pojazdu (opcja)

Wykorzystując efektywne i skuteczne środki piorąco-czyszczące oraz profesjonalny sprzęt natryskowo-ssący popularnej marki Kärcher możemy również wykonać pranie podsufitki samochodowej w taki sposób, aby na trwałe odzyskała swój pierwotny kolor oraz właściwości.

Pranie i czyszczenie wykładziny podłogowej samochodu (opcja)

Posługując się specjalistycznymi narzędziami spryskująco-odsysającymi oraz preparatami do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego firmy Kärcher możemy także przywrócić czystość i świeżość wykładzinie podłogowej wewnątrz pojazdu.

Pranie i czyszczenie bagażnika samochodu (opcja)

Stosując odpowiednio dobrane wydajne i skuteczne głowice piorąco-czyszczące oraz profesjonalne detergenty do prania metodą ekstrakcji marki Kärcher możemy również dogłębnie oczyścić przestrzeń bagażową bagażnika.

Czyszczenie i konserwacja kokpitu auta (opcja)

Oprócz odświeżenia wszystkich powierzchni tekstylnych w samochodzie na życzenie Klienta przeprowadzamy również kompleksowe czyszczenie i konserwację kokpitu auta: deski rozdzielczej, paneli oraz innych elementów pojazdu wykonanych z tworzyw sztucznych (np. plastiku). Myjemy i czyścimy także szyby oraz lusterka w środku samochodu.

Zamów pranie tapicerki samochodowej

Dlaczego warto prać tapicerki samochodowe w naszej firmie?

Atrakcyjna cena usługi czyszczenia tapicerek w samochodach Korzystne ceny Korzystne upusty na usługę prania tapicerek pojazdów dla lojalnych Klientów Atrakcyjne rabaty Ruchome godziny świadczenia usługi czyszczenia tapicerek w autach Ruchome godziny pracy Darmowy dojazd do Klientów Bezpłatny dojazd Więcej

Typy czyszczonych tapicerek samochodowych

Zajmujemy się kompleksowym praniem tapicerek pojazdów z materiałów tekstylnych:

  • bawełnianych,
  • polimerowych,
  • polimerowo-bawełnianych
  • i innych.

Pranie tapicerek samochodowych w Warszawie

Profesjonalną usługę czyszczenia tapicerek w autach wykonujemy na terenie dzielnic: Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Włochy, Mokotów, Wilanów, Białołęka, Bemowo, Wola, Ochota, Ursus, Ursynów oraz w innych częściach Warszawy.

Czyszczenie tapicerek w samochodach w Błoniu i okolicy

Wysokiej jakości usługę prania tapicerek pojazdów świadczymy również w obrębie Błonia i okolicznych miejscowości: Ożarowa Mazowieckiego, Pruszkowa, Brwinowa, Leszna, Grodziska Mazowieckiego, Piastowa, Babic oraz wielu innych.

Zalecana częstość prania tapicerek samochodowych

Aby zachować na dłużej naturalne i żywe kolory tapicerki pojazdu, przywrócić jej pierwotne właściwości oraz zadbać o czysty i świeży zapach we wnętrzu całego auta powinna być ona regularnie czyszczona przez sprawdzony zespół specjalistów przynajmniej 2-3 razy w roku.

Korzystanie z wysokiej klasy specjalistycznego sprzętu oraz profesjonalnych detergentów piorąco-czyszczących renomowanej marki Kärcher umożliwia zapewnienie wysokiej wydajności oraz skuteczności usługi prania i czyszczenia tapicerek pojazdów.

Warunki wykonania usługi czyszczenia tapicerek samochodowych

Miejsce ze swobodnym dostępem do wnętrza auta Bezpośredni dostęp do wnętrza samochodu. Możliwość pobierania czystej i wylewania brudnej wody Możliwość korzystania z czystej oraz odprowadzania brudnej wody. Bezpośredni dostęp do gniazdka z prądem Swobodny dostęp do gniazdka z prądem w pobliżu miejsca prania pojazdu.
Zamów telefonicznie Zamów przez telefon +48 602 111 227 lub Napisz do nas Usługa prania tapicerek samochodowych jest realizowane na obszarze Warszawy oraz Błonia i pobliskich miejscowości.

Pranie tapicerek w samochodach służbowych

Pranie i czyszczenie tapicerek samochodowych w autach służbowych (firmowych)Fachowo pierzemy, odplamiamy i czyścimy tapicerki samochodowe w pojazdach służbowych w firmach oraz instytucjach znajdujących się w obrębie Warszawy, oraz Błonia i okolicy. Kompleksowo zajmujemy się przedsiębiorstwami mającymi na swoim stanie pojedyncze auta jak również całą flotę pojazdów (komisy, prywatni przewoźnicy np. autokary, autobusy, firmy taksówkarskie lub zajmujące się wynajmem pojazdów: samochodów osobowych, busów, mikrobusów, limuzyn, itp.). Zapewnij komfortowe warunki podróżowania sobie, pracownikom oraz pasażerom i zamów profesjonalne czyszczenie tapicerek pojazdów w firmie lub instytucji.

Pranie tapicerek w samochodach prywatnych

Pranie i czyszczenie tapicerek samochodowych w autach prywatnychWydajnie i skutecznie pomagamy w utrzymaniu w czystości tapicerek i wnętrz samochodów klientów indywidualnych z terenu Warszawy oraz Błonia i okolicznych miejscowości. Bez problemu radzimy sobie z praniem, czyszczeniem oraz odplamianiem zabrudzeń powstałych w wyniku: spożywania posiłków i zabaw dzieci w aucie, wożenia na siedzeniach futrzastych czworonogów i innych domowych pupili oraz przewożenia w samochodzie zakupów i innych produktów do domu, mieszkania lub ogrodu. Zadbaj o zdrowie i komfort podróżowania dla siebie oraz swojej rodziny i zamów kompleksowe pranie tapicerki samochodowej w swoim aucie.