Pranie tapicerek meblowych (obić mebli tapicerowanych) Warszawa

Wszędzie wokół nas: w domach i mieszkaniach, w firmach oraz w miejscach użyteczności publicznej z których korzystamy na co dzień otaczają nas różnego typu meble tapicerowane: kanapy, sofy, narożniki, wersalki, tapczany i kozetki do leżenia, pufy, krzesła i fotele do siedzenia oraz różne inne akcesoria meblowe jak: podnóżki, zagłówki, wałki i poduszki meblowe oraz materace. Niejednokrotnie nawet w krótkich odstępach czasu może korzystać z nich bardzo wiele różnych osób: czy to domowników (w tym także zwierzęta domowe), pracowników firmy lub instytucji, czy też: kontrahentów, partnerów biznesowych oraz innych interesantów (petentów) i różnych gości. W trakcie długich spotkań biznesowych, godzin spędzonych w poczekalniach i recepcjach jak również podczas zabaw z dziećmi oraz domowymi pupilami mają oni bezpośredni kontakt z tapicerką mebli. Wszystko to powoduje, że gromadzą się na niej niebezpieczne mikroorganizmy oraz różnego typu nieczystości: roztocza, bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby, pyłki roślin, resztki pokarmów i innych substancji organicznych oraz pozostają liczne ślady użytkownia. W celu pozbycia się z mebli tapicerowanych nieprzyjaznych dla zdrowia mikroorganizmów, przywrócenia im nienagannego i profesjonalnego wyglądu oraz zapewnienia dłuższej żywotności konieczne jest cykliczne wykonywanie kompleksowego prania tapicerek meblowych. Skorzystaj z naszej korzystnej oferty systematycznego czyszczenia obić mebli tapicerowanych w domach, firmach i instytucjach:

Czyszczenie tapicerek meblowych

Pranie i czyszczenie tapicerek meblowych
" Zapewnij schludny wygląd swoim meblom
- zamów skuteczne pranie i czyszczenie "
już od 5,00 zł*
*cena netto

Dojazd do Klienta bez opłat

Określonego dnia w dogodnych dla Klienta godzinach dojeżdżamy za darmo do obiektów prywatnych: mieszkań, domów, obiektów komercyjnych: biur, banków, hoteli, sklepów, restauracji oraz obiektów użyteczności publicznej: urzędów, szkół, przedszkoli znajdujących się na obszarze Warszawy oraz Błonia i pobliskich miejscowości.

Odkurzanie obić mebli tapicerowanych

Przed przystąpieniem do prania tapicerek meblowych za pomocą odkurzacza i odpowiedniej końcówki ssącej wykonujemy gruntowne i dokładne odkurzanie wszystkich tapicerowanych powierzchni mebli: oparć, siedzeń, podłokietników, zagłówków oraz poduszek i wałków meblowych pozbywając się z nich wszelkich ciał obcych (np. piasku), które mogą w sposób mechaniczny je uszkodzić podczas realizowania usługi.

Pranie i czyszczenie tapicerki meblowej

Właściwie przygotowane meble tapicerowane: kanapy, sofy, wersalki, tapczany, narożniki, kozetki, pufy, krzesła, fotele, podnóżki poddajemy wydajnemu i skutecznemu procesowi prania, czyszczenia i odplamiania (wywabiania plam) z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi i detergentów do prania ekstrakcyjnego wiodącej na rynku marki Kärcher.

Pranie i czyszczenie wałków oraz poduszek meblowych

Posługując się wysokiej klasy urządzeniami natryskowo-ssącymi oraz specjalistycznymi środkami piorąco-czyszczącymi firmy Kärcher przeprowadzamy także kompleksowe czyszczenie poduszek i wałków meblowych w celu przywrócenia ich naturalnych kolorów oraz właściwości.

Pranie i czyszczenie materacy do spania (opcja)

Sprawdzony sprzęt natryskowo-ssący oraz fachowe akcesoria i preparaty do prania ekstrakcyjnego uznanej na rynku marki Kärcher możemy zastosować również do pełnego odświeżenia wszystkich materacy do spania.

Zamów pranie tapicerki meblowej

Dlaczego warto czyścić obicia mebli tapicerowanych w naszej firmie?

Bardzo konkurencyjne ceny usługi prania tapicerek meblowych Konkurencyjne ceny Atrakcyjne rabaty na usługę czyszczenia obić mebli tapicerowanych dla lojalnych Klientów Korzystne upusty Ruchomy czas świadczenia usługi prania tapicerek meblowych Elastyczny czas pracy Dojazd do Klientów bez opłat Dojazd za darmo Więcej

Rodzaje pranych tapicerek meblowych

Solidnie i fachowo czyścimy meble tapicerowane, których obicia zostały wykonane z materiałów typu:

 • zamsz,
 • alicante,
 • gobelin,
 • mikrofaza,
 • mikrofibra,
 • sztruks,
 • plusz,
 • welur,
 • szenil,
 • żakard,
 • ryps
 • i innych tkanin naturalnych oraz sztucznych.

Pranie obić mebli tapicerowanych w Warszawie

Kompleksową usługę czyszczenia tapicerek meblowych świadczymy na obszarze dzielnic: Białołęka, Żoliborz, Ochota, Mokotów, Bielany, Wola, Włochy, Ursynów, Bemowo, Śródmieście, Ursus, Wilanów, jak również w innych rejonach Warszawy.

Czyszczenie tapicerek meblowych w Błoniu i okolicy

Fachową usługę prania obić mebli tapicerowanych wykonujemy także w obrębie Błonia oraz leżących w pobliżu miejscowości: Leszna, Pruszkowa, Babic, Piastowa, Ożarowa Mazowieckiego, Brwinowa, Grodziska Mazowieckiego i innych.

Zalecana częstość prania obić mebli tapicerowanych

W celu zredukowania najczęstszych przyczyn alergii, zlikwidowania nieprzyjemnego zapachu oraz zapewnienia higienicznie czystego i świeżego otoczenia, tapicerki meblowe powinny być w sposób cykliczny gruntownie czyszczone przez doświadczony zespół ekspertów przynajmniej 2-3 razy w roku.

Używanie wysokiej jakości profesjonalnych narzędzi natryskowo-ssących oraz atestowanych preparatów piorąco-czyszczących popularnej firmy Kärcher pozwala na efektywne i skuteczne wykonanie usługi prania i czyszczenia obić mebli tapicerowanych.

Warunki wykonania usługi czyszczenia tapicerek meblowych

Bezpośredni dostęp do pomieszczenia i mebli tapicerowanych Swobodny dostęp do pomieszczenia oraz mebli. Możliwość pobierania czystej i wylewania brudnej wody Możliwość pobierania czystej i wylewania brudnej wody. Swobodny dostęp do prądu Bezpośredni dostęp do gniazdka z prądem w miejscach czyszczenia obić mebli tapicerowanych.
Zamów telefonicznie Zamów przez telefon +48 602 111 227 lub Napisz do nas Usługa prania tapicerek meblowych jest realizowana w obrębie Warszawy oraz Błonia i okolic.

Pranie tapicerek meblowych w firmach i instytucjach

Pranie i czyszczenie obić mebli tapicerowanych w firmach (biurach) i instytucjachEfektywnie pierzemy, czyścimy i odplamiamy tapicerki meblowe u klientów biznesowych oraz instytucjonalnych z Warszawy oraz Błonia i okolic. Doskonale radzimy sobie z obiciami mebli tapicerowanych (kanap, puf, krzeseł, foteli, itp.) zarówno w biurach (open space, sale konferencyjne), obiektach handlowych (sklepy), lokalach gastronomicznych (restauracje, puby), hotelach, obiektach użyteczności publicznej (urzędy, banki, szkoły, przedszkola), jak i w innych uczęszczanych miejscach (recepcjach, poczekalniach). Zapewnij świeżość meblom w swoim otoczeniu i zamów profesjonalne czyszczenie tapicerek meblowych w firmie lub instytucji.

Pranie tapicerek meblowych w domach i mieszkaniach

Pranie i czyszczenie obić mebli tapicerowanych w domach i mieszkaniach prywatnychZapewniamy fachową i skuteczną pomoc klientom indywidualnym z terenu Warszawy oraz Błonia i okolicznych miejscowości w zakresie utrzymania w czystości obić mebli tapicerowanych w Ich mieszkaniach i domach. Solidnie i wydajnie wykonujemy pranie, czyszczenie oraz odplamianiem (wywabianie plam) tapicerek meblowych: kanap, sof, narożników, puf i foteli w salonach, pokojach dziennych oraz gabinetach, wersalek, tapczanów i krzeseł w sypialniach, pokojach gościnnych, dziecięcych i młodzieżowych oraz w przedpokojach. Zadbaj o higieniczną czystość swoich mebli w domu lub mieszkaniu i zamów kompleksowe pranie tapicerek meblowych.