Pranie dywanów Warszawa

Dywany stanowią bardzo charakterystyczny i rzucający się w oczy element wystroju wnętrz zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i firmowowych oraz użytku publicznego. Częsty, swobodny dostęp do nich bardzo wielu osób w różnych sytuacjach w ciągu każdego dnia: podczas zabaw z dziećmi lub domowymi czworonogami, w trakcie pracy lub odpoczynku (relaksu) albo w porze lunchu może znacznie osłabić ich reprezentacyjny charakter w skutek pojawiających się na nich licznych śladów użytkowania: odcisków butów i łap zwierząt, plam i resztek po posiłkach oraz kurzu, brudu i innych przyniesionych lub pozostawionych śmieci. W celu trwałego usunięcia z dywanów różnego typu zabrudzeń (plam, zacieków, odcisków, itp.) i nieczystości (kurzu, brudu, ziarenek piasku, itp.), zredukowania ilości obecnych w nich mikroorganizmów oraz wytwarzanych przez nie silnych substancji uczulających (tzw. alergenów) oraz przywrócenia ich wizerunkowej funkcji konieczne jest regularne przeprowadzanie ich fachowego czyszczenia. Zapoznaj się z naszą korzystną ofertą na cykliczne wykonywanie wysokiej jakości usługi prania dywanów w domach, mieszkaniach, firmach i instytucjach:

Czyszczenie dywanów

Pranie i czyszczenie dywanów
" Zadbaj o czystość i świeżość swoich dywanów
- zamów profesjonalne pranie i czyszczenie "
już od 6,50 zł*/m2
*cena netto

Nieodpłatny dojazd do Klienta

Umówionego dnia o dogodnej dla Klienta porze, bez dodatkowych opłat dojeżdżamy do mieszkań i domów należących do osób prywatnych oraz do obiektów będących w posiadaniu firm i instytucji z terenu Warszawy oraz Błonia i leżących w pobliżu miejscowości.

Odkurzanie dywanów

Zanim rozpoczeniemy pranie dywanu wykorzystując odkurzacz wyposażony w odpowiednio dopasowaną końcówkę ssącą pozbywamy się z jego powierzchni widocznych gołym okiem ciał obcych (np. piasku), które mogą spowodować jego mechaniczne uszkodzenie podczas wykonywania usługi piorąco-czyszczącej.

Pranie i czyszczenie dywanów

We właściwy sposób przygotowany dywan poddajemy efektywnemu i skutecznemu praniu, czyszczeniu oraz odplamianiu (wywabianiu plam) z zastosowaniem profesjonalnych urządzeń i wyposażenia dodatkowego oraz wysokiej jakości detergentów piorąco-czyszczących wiodącej na rynku marki Kärcher.

Impregnacja dywanów (opcja)

Stosując wydajne i skuteczne preparaty znanej firmy Kärcher możemy zaimpregnować odświeżone dywany w taki sposób, aby na dłużej zachowały swoją pierwotną, naturalną kolorystykę oraz stały się mniej podatne na zabrudzenia.

Zamów pranie dywanów

Dlaczego warto czyścić dywany w naszej firmie?

Konkurencyjne ceny usługi prania dywanów Promocyjne ceny Korzystne rabaty na usługę czyszczenia dywanów dla lojalnych Klientów Atrakcyjne upusty Elastyczne godziny świadczenia usługi prania dywanów Ruchomy czas pracy Bezpłatny dojazd do Klientów Dojazd bez opłat Więcej

Rodzaje pranych dywanów

Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem dywanów syntetycznych oraz wykonanych z włókien naturalnych:

  • polamidu,
  • polipropylenu,
  • poliestru,
  • akrylu,
  • wiskozy,
  • wełny,
  • jedwabiu
  • i innych materiałów tekstylnych.

Pranie dywanów w Warszawie

Solidną i fachową usługę czyszczenia dywanów wykonujemy na terenie: Żoliborza, Włoch, Wilanowa, Woli, Ursusa, Białołęki, Śródmieścia, Mokotowa, Bielan, Ochoty, Ursynowa, Bemowa oraz innych dzielnic Warszawy.

Czyszczenie dywanów w Błoniu i okolicy

Efektywną i skuteczną usługę prania dywanów realizujemy również w obrębie miasta Błonia i pobliskich miejscowości: Pruszkowa, Ożarowa Mazowieckiego, Babic, Piastowa, Grodziska Mazowieckiego, Leszna, Brwinowa, a także wielu innych.

Zalecana częstość czyszczenia dywanów

W celu przywrócenia naturalnych i żywych kolorów dywanom, zwiększenia ich odporności na zabrudzenia oraz zmniejszenia stężenia znajdujących się w nich niebezpiecznych dla zdrowia osób uczulonych alergenów powinny być one regularnie prane przez doświadczony zespół specjalistów przynajmniej 2-3 razy w roku.

Wykorzystanie nowoczesnego i wydajnego sprzętu oraz wysokiej jakości środków piorąco-czyszczących renomowanej firmy Kärcher gwarantuje skuteczność usługi prania i czyszczenia dywanów.

Warunki wykonania usługi prania dywanów

Bezpośredni dostęp do pomieszczeń i dywanów Swobodny dostęp do dywanów w pomieszczeniach. Możliwość korzystania z czystej i wylewania brudnej wody Możliwość pobierania czystej i odprowadzania brudnej wody. Swobodny dostęp do gniazdka z prądem Bezpośredni dostęp do prądu w pobliżu miejsc czyszczenia dywanów.
Zamów telefonicznie Zamów przez telefon +48 602 111 227 lub Napisz do nas Usługa prania dywanów jest świadczona na obszarze Warszawy oraz Błonia i pobliskich miejscowości.

Pranie dywanów w firmach (biurach) i instytucjach

Pranie i czyszczenie dywanów w firmach (biurach) i instytucjachWykonujemy specjalistyczną i kompleksową usługę prania, czyszczenia, usuwania plam oraz impregnowania dywanów u klientów instytucjonalnych i biznesowych posiadających swoje obiekty na terenie Warszawy oraz Błonia i położonych nieopodal miejscowości. Doskonale radzimy sobie z wydajnym i fachowym praniem dywanów w biurach, obiektach handlowych i gastronomicznych (sklepy, restauracje), hotelach oraz innych pomieszczeniach firmowych i użytku publicznego (bankach, urzędach, szkołach, przedszkolach). Zapewnij estetyczny wygląd oraz komfortowe warunki pracy sobie oraz pracownikom i zamów profesjonalne czyszczenie dywanów do instytucji lub firmy.

Pranie dywanów w domach i mieszkaniach prywatnych

Pranie i czyszczenie dywanów w domach i mieszkaniach prywatnychSprawnie i efektywnie pomagamy zadbać o czystość i świeżość dywanów należących do klientów indywidualnych zamieszkałych w obrębie Warszawy oraz Błonia i leżących w pobliżu miejscowości. Fachowo i skutecznie pierzemy, czyścimy, likwidujemy plamy (odplamiamy) oraz wykonujemy impregnację dywanów znajdujących się w pokojach dziennych i gościnnych, salonach, pokojach do pracy, sypialniach, pokojach dla dzieci i młodzieży oraz w przedpokojach. Zadbaj o zdrowie oraz odpowiednie warunki do pracy i zabawy dla siebie oraz najbliższych w mieszkaniu, apartamencie, domu lub rezydencji i zamów kompleksowe pranie dywanów.