O firmie ABC Andrzej Łupina

Firma ABC Andrzej Łupina - 20 lat doświadczenia w praniu i czyszczeniu: dywanów, wykładzin, tapicerek meblowych i samochodowych oraz verticali (żaluzji pionowych)Od 1992 roku aktywnie i skutecznie działamy na lokalnym rynku profesjonalnych i kompleksowych usług piorąco-czyszczących. Fachowo i na bardzo atrakcyjnych warunkach współpracujemy z Klientami indywidualnymi, biznesowymi (firmami) i instytucjonalnymi w obrębie Warszawy oraz Błonia i pobliskich miejscowości. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników specjalizuje się w świadczeniu wysokiej jakości usług prania i czyszczenia: dywanów, wykładzin podłogowych, obić mebli tapicerowanych oraz żaluzji pionowych w domach, mieszkaniach i biurach, a także tapicerek w samochodach prywatnych i służbowych. Dzięki niemu z powodzeniem zapewniamy naszym Klientom komfortowe warunki w pracy, w domu oraz w aucie.

Zamów telefonicznie Zamów przez telefon +48 602 111 227 lub Napisz do nas Usługi prania i czyszczenia są realizowane na obszarze Warszawy oraz Błonia i okolic.

Po co prać i czyścić?

Sprawdź dlaczego tak istotne jest regularne pranie i czyszczenie verticali, tapicerek meblowych i samochodowych, wykładzin oraz dywanów zarówno w mieszkaniu, w biurze, jak i w pojazdach.

Więcej

Jak pierzemy i czyścimy?

Dowiedz się jak wykonujemy profesjonalne pranie i czyszczenie dywanów, verticali, tapicerek samochodowych i meblowych oraz wykładzin w domach, firmach oraz autach prywatnych i służbowych.

Więcej

Dlaczego z nami?

Przekonaj się dlaczego warto nawiązać współpracę z naszą firmą piorąco-czyszczącą oraz jak korzystne jest systematyczne i długofalowe korzystanie z wysokiej jakości usług prania i czyszczenia.

Więcej

Zamów usługi piorąco-czyszczące