Jak pierzemy i czyścimy: dywany, wykładziny, tapicerki i verticale?

Wysoką jakość usług piorąco-czyszczących świadczonych naszym Klientom na terenie miasta Warszawy oraz Błonia i okolicznych miejscowości zapewniamy dzięki optymalnemu połaczeniu:

  • 20-lat doświadczenia w praniu i czyszczeniu: dywanów, wykładzin, tapicerek samochodowych i meblowych oraz żaluzji pionowych (verticali),
  • skutecznej metody prania i czyszczenia ekstrakcyjnego,
  • nowoczenych urządzeń i akcesoriów do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego firmy Kärcher,
  • oraz atestowanych środków do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego marki Kärcher.

Pranie i czyszczenie ekstrakcyjne

W codziennej praktyce nasze kompleksowe usługi piorąco-czyszczące opieramy na sprawdzonej i skutecznej metodzie prania i czyszczenia ekstrakcyjnego.

Pranie i czyszczenie ekstrakcyjne dywanów, wykładzin, tapicerek meblowych i samochodowych oraz verticali (żaluzji pionowych)
  1. Przy pomocy profesjonalnego urządzenia spryskująco-odsysającego (tzw. ekstraktora) na powierzchnię brudnego verticalu, wykładziny podłogowej, tapicerki meblowej lub samochodowej albo dywanu nanosimy pod ciśnieniem roztwór wody wymieszanej z wysokiej jakości środkiem do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego firmy Kärcher.
  2. Pod wpływem intensywnie działających substancji piorąco-czyszczących zawartych w natryskanym detergencie cały bród zawarty w pranej i czyszczonej powierzchni ulega rozpuszczeniu.
  3. Powstałą w ten sposób zawiesinę nieczystości natychmiast wypłukujemy i odsysamy z pranej i czyszczonej powierzchni przy użyciu wydajnej maszyny natryskowo-ssącej marki Kärcher.

Profesjonalne urządzenia i akcesoria do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego marki Kärcher

Innowacyjne urządzenia spryskująco-odsysające do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego - Kärcher Puzzi 200 i Kärcher Puzzi 200 SNowoczesne i wydajne urządzenia natryskowo-ssące do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego firmy KärcherWykorzystujemy nowoczesny i funkcjonalny sprzęt oraz akcesoria do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego renomowanej firmy Kärcher. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii innowacyjne urządzenia spryskująco-odsysające: Puzzi 200 oraz Puzzi 200 S pozwalają nam na ograniczenie zużycia energii w trakcie wykonywania usługi piorąco-czyszczącej przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności prania i czyszczenia. Po podłączeniu specjalistycznych głowic piorąco-czyszczących, dysz podłogowych lub dysz ręcznych z powodzeniem możemy dogłębnie prać i czyścić: dywany, wykładziny, obicia mebli tapicerowanych oraz żaluzje pionowe w domach, w firmach i w instytucjach, a także tapicerki aut w pojazdach prywatnych i w samochodach służbowych.

Wysokiej jakości preparaty do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego firmy Kärcher

Wydajne i skuteczne środki do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego firmy KärcherProfesjonalne detergenty do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego marki KärcherDo prania i czyszczenia ekstrakcyjnego stosujemy atestowane i sprawdzone środki piorąco-czyszczące uznanej i bardzo popularnej marki Kärcher. Wysoce wydajne i skuteczne tabletki, proszki i płyny umożliwiają nam kompleksowe i efektywne pranie, czyszczenie, pielęgnację, impregnację oraz odplamianie (wywabianie plam): tapicerek meblowych, dywanów, żaluzji pionowych i wykładzin dywanowych w mieszkaniach, w biurach, w obiektach użyteczności publicznej oraz tapicerek w samochodach prywatnych i w autach firmowych. Ponadto wykorzystywane przez nas profesjonalne preparaty do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego są w pełni przyjazne i bezpieczne dla naturalnego środowiska człowieka.

Zamów telefonicznie Zamów przez telefon +48 602 111 227 lub Napisz do nas Usługi piorąco-czyszczące są świadczone na obszarze Warszawy oraz Błonia i okolic.

Usługi piorąco-czyszczące dla firm i instytucji

Usługi piorąco-czyszczące dla firm i instytucjiPoznaj rozbudowany pakiet wydajnych i skutecznych usług piorąco-czyszczących dla klientów biznesowych z terenu Warszawy oraz Błonia i okolic. Wykonujemy profesjonalne usługi prania i czyszczenia: verticali, dywanów, obić mebli tapicerowanych, wykładzin w lokalach biurowych i użytkowych oraz tapicerek pojazdów w samochodach firmowych. Zadbaj o czyste i świeże środowisko pracy dla siebie oraz pracowników i zamów kompleksowe usługi piorąco-czyszczące do firmy lub instytucji.

Usługi piorąco-czyszczące dla osób prywatnych

Usługi piorąco-czyszczące dla osób prywatnychZapoznaj się z szerokim zestawem wysokiej jakości usług piorąco-czyszczących dla klientów indywidualnych zamieszkałych w Warszawie oraz Błoniu i pobliskich miejscowościach. Solidnie i fachowo pierzemy i czyścimy: wykładziny, tapicerki meblowe, żaluzje pionowe i dywany w domach oraz w mieszkaniach, a także tapicerki samochodowe w autach prywatnych. Zadbaj o komfortowe warunki życia dla siebie, rodziny oraz najbliższych i zamów sprawdzone usługi prania i czyszczenia do mieszkania lub domu.

Zamów usługi prania i czyszczenia