Cennik usług piorąco-czyszczących

Sprawdź atrakcyjne i konkurencyjne ceny oferowanych przez naszą firmę usług prania i czyszczenia: dywanów, wykładzin, obić mebli tapicerowanych, tapicerek samochodowych oraz żaluzji pionowych. Nasze profesjonalne i kompleksowe usługi piorąco-czyszczące realizujemy zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych jak i w firmach oraz w instytucjach. Fachowo i solidnie pierzemy i czyścimy na terenie miasta Warszawy oraz Błonia i okolicznych miejscowości.

Pranie i czyszczenie dywanów - cennik

Powierzchnia dywanu Cena (netto)
od 1 do 18 m2 120 zł
powyżej 18 m2 6,5 zł za każdy kolejny m2

Pranie dywanów

Dowiedz się więcej o usłudze profesjonalnego prania i czyszczenia dywanów syntetycznych, dywanów wełnianych oraz dywanów jedwabnych.

Czyszczenie dywanów

Pranie i czyszczenie wykładzin - cennik

Powierzchnia wykładziny Cena (netto)
od 1 do 18 m2 120 zł
powyżej 100 m2 do uzgodnienia*
*w przypadku prania i czyszczenia wykładzin o dużej powierzchni cena może wynieść nawet 3,80 zł/m2

Pranie wykładzin

Dowiedz się więcej o usłudze kompleksowego prania i czyszczenia wykładzin z tworzyw naturalnych oraz wykładzin z tworzyw sztucznych.

Czyszczenie wykładzin

Pranie i czyszczenie tapicerek meblowych - cennik

Meble / Akcesoria meblowe Cena (netto)*
kanapa 80 zł
fotel 35-40 zł
narożnik 120 zł
krzesło 8-12 zł
sofa 60-80 zł
wersalka 60 zł
tapczan 70 zł
kozetka 50 zł
pufa 10 zł
poduszka meblowa 5 zł
materac 50 zł
*ceny orientacyjne - uzależnione od rozmiarów mebli i akcesoriów

Pranie tapicerek meblowych

Dowiedz się więcej o usłudze fachowego prania i czyszczenia mebli w domach i mieszkaniach, mebli w biurach oraz mebli w miejscach publicznych.

Czyszczenie tapicerek meblowych

Pranie i czyszczenie tapicerek samochodowych - cennik

Cena (netto)
tapicerka samochodowa 190-250 zł

Pranie tapicerek samochodowych

Dowiedz się więcej o usłudze efektywnego prania i czyszczenia tapicerek w samochodach prywatnych oraz tapicerek w samochodach służbowych.

Czyszczenie tapicerek samochodowych

Pranie i czyszczenie verticali (żaluzji pionowych) - cennik

Cena (netto)
verticale (żaluzje pionowe) 12 zł/m2

Pranie verticali (żaluzji pionowych)

Dowiedz się więcej o usłudze skutecznego prania i czyszczenia verticali w domach i mieszkaniach oraz żaluzji pionowych w firmach i instytucjach.

Czyszczenie verticali
Zamów telefonicznie Zamów przez telefon +48 602 111 227 lub Napisz do nas Usługi prania i czyszczenia są wykonywane w obrębie Warszawy oraz Błonia i okolic.

Usługi piorąco-czyszczące dla firm i instytucji

Usługi piorąco-czyszczące dla firm i instytucjiZapoznaj się z bogatą ofertą kompleksowych usług piorąco-czyszczących dla klientów biznesowych z obszaru Warszawy oraz Błonia i okolic. Świadczymy profesjonalne i sprawdzone usługi prania i czyszczenia: verticali, dywanów, obić mebli tapicerowanych, wykładzin w pomieszczeniach biurowych i użytkowych oraz tapicerek pojazdów w samochodach służbowych. Zapewnij komfort pracy sobie oraz pracownikom i zamów wysokiej jakości usługi piorąco-czyszczące do firmy lub instytucji.

Usługi piorąco-czyszczące dla osób prywatnych

Usługi piorąco-czyszczące dla osób prywatnychPoznaj bardzo szeroki wachlarz efektywnych i skutecznych usług piorąco-czyszczących dla klientów indywidualnych zamieszkałych na terenie Warszawy oraz Błonia i okolic. Szybko i fachowo realizujemy pranie i czyszczenie: tapicerek meblowych, wykładzin, żaluzji pionowych, dywanów w domach i mieszkaniach oraz tapicerek samochodowych w autach prywatnych. Zadbaj o czyste i bezpieczne otoczenie dla siebie oraz najbliższych i zamów fachowe usługi prania i czyszczenia do domu lub mieszkania.

Zamów usługi piorąco-czyszczące